Осіння фотосесія на природі

Перевагою осінньої фотосесії – є тепла погода і зміна барв. Зникає насиченість зелених трав, натомість приходять ніжні кольори жовтої трави, що висохла під літнім сонцем, та багряні листочки. Також квітнуть хризантеми, троянди і оживають ягоди в саду, якщо ремонтантні сорти.

Осінні фотосесії на природі можна планувати на 16 годину вечора, коли земля прогріється за день. Взяти з собою теплу ковдру чай і насолоджуватись барвами природи.

У вересні діти йдуть до школи, тому осінні фотосесії дітей найактуальніші для мам. Якщо щороку фотографувати дітей, то закарбовуються в пам’яті моменти дорослішання. Можна роздивлятись як змінюються риси обличчя і на кого схожа дитина.

Повертаються з канікул друзі, можна влаштувати зйомку естетичнішу ніж ту, яку пропонує школа зі стандартними шаблонами і втридорога.

Обирайте фотографа поруч з вами, восени погода мінлива. Простіше зібратись на фотосесію експромтом. Якщо це дитяча фотосесія восени образ буде один. Адже переодягатись холодно. Але можна взяти реквізит: книги, шарфики, щоб отримати різнопланові фото. Тривалість фотосесії до години. За цей час можна отримати 50-70 кадрів.

Гарно буде провести фотосесію у себе в садку. З зібраним врожаєм та серед квітучих осінніх барвистих квітів.

Зазвичай, фото дітей не ретушуються, адже юні обличчя і так гарні. Тому готові фото я віддаю протягом 2-х днів. Фотографії можна надрукувати чи замовити виготовлення полотна.

Замовити осінню фотосесію для дітей можна за номером 050-370-22-24

[instagram-feed num=18 cols=3 showfollow=true]