Сімейна фотосесія

Родинні знімки показують нам риси власного роду. Письменниця Люко Дашвар у своїй книзі “Покров” запевняє, якщо знати своє генеалогічне дерево до 7-го коліна – то тебе захищатиме сила роду.

Сімейні фотосесії – це можливість залишити пам’ять про себе нащадкам. Я, наприклад, зібрала лінію роду майже до 5-го коліна. Моя мама зібрала фотографії родичів. Як не дивно, але я більше схожа на сестру дідуся, ніж на маму і тата.

А з віком риси обличчя змінюються. І так приємно розглядати рідних людей на фото. Або мати фотографії дорослішання дітей. Мене щороку фотографував батько. Пам’ятаю, поки всі збирались, тато заряджав плівку в Зеніт 11, а коли я стала старша – то давав мені зробити пару кадрів.

Я пропоную класичні портрети, без особливої підготовки, які можна зняти вдома. Родинам з дітьми дана пропозиція найбільше пасуватиме, адже не треба тягнути дітей заторами через усі місто, а вдома – рідні стіни допомагають розслабитись.

Замовити фотосесію дуже просто – напишіть мені. Ваш фотограф в Нових Петрівцях приїде і закарбує в пам’яті найкращі миті життя. Крім фотосесії можна зняти невеличке відео.


Послуги фотографа у Нові Петрівцях включають:

  1. попередню консультацію щодо ідей, образу, мейку
  2. підготовку до фотосесії: реквізит, місце зйомки, домовленість щодо дати і часу
  3. проведення зйомки
  4. обробку фотографій для замовника. Всі знімки я можу додатково налаштувати по яскравості (відповідно до вашого монітора)

Я віддаю всі вдалі кадри з мінімальною обробкою. Та на вибір 10 кадрів в ретуші. Готові фото за 2 дні. Звертайтесь!

[instagram-feed num=4 cols=4 showfollow=true]