Ретуш жіночого портрета

Фото зняті на ВДНГ на вечірці Pin-up Kyivphotowalk на об’єктив 85 мм. Світло софтбокс 55 см та відбивач. Дівчатам в основному 30 років, є старші. Б’юті портрети передбачають ідеальну шкіру і мейк-ап.

Стиль пін-ап

(англ. to pin up — приколювати (йдеться про плакат, який приколюють на стіну)). Родоначальником мистецтва пін-ап вважається художник Чарльз Дейна Гібсон. На зламі XIX—XX ст. американський ілюстратор вів власну хроніку повсякденного життя через патріотичні, романтичні та сатиричні малюнки. В рамках своєї хроніки він створив мальований ідеал жіночої краси, який отримав назву «Дівчина Гібсона». Це була молода жінка з об’ємними грудьми, тонкою талією і широкими стегнами, яка носила високу зачіску, довгі хвилясті спідниці та накрохмалені блузи, відрізнялась незалежним норовом і домінуючим над чоловіками характером.

Підготовка до відтворення зовнішнього обліку пін-ап

займає дуже багато часу: правильна укладка, макіяж і підбір відповідних аксесуарів. Зазвичай, комплект розбавляється екстравагантними принтами, жорсткою тканиною, елементами інших напрямків. При цьому можливе поєднання пін-ап зі стилем мілітарі (укорочені жакети на металічних ґудзиках, пілотки, козирки, безкозирки та ін.). Серед сучасних зірок, які віддають перевагу вінтажному стилю, можна відзначити акторку Скарлетт Йоганссон і модель Діту фон Тіз.

Ретуш передбачає:

– кольорокорекцію фото
– ретуш волосся (вибиті з зачіски волоски), збільшення об’єму зачіски
– ретуш шкіри (прищі, зморшки, пори, почервоніння, пігментні плями)
– коригування світло-тіні Dodge&Burn

Етапи ретуші:

1) пластика тіла і волосся
2) чистка шкіри від недоліків
3) світло-тіні Dodge&Burn
4) Корекція кольору

При ретуші я намагалась зберегти родимки та ластовиння. Ластовиння не підсилюю окремо і не домальовую.

Деякі фото змінюють колір трави в теплий і знебарвлений, для того щоб загальна гармонія вмістилась в кольорове коло.

Макіяж під час літньої фотосесії раджу закріпляти надійно. Краще все таки довіритись візажистові.
Якщо звикли робити мейк самостійно, покладіть основу під макіяж та зверху нанесіть закріплювач мейк-апу. Кажуть, що макіяж закріпить і лак для волосся, проте для шкіри то не дуже гарний варіант. Я за обидва варіанти. І за візажиста, і за самостійний мейк. Сама, наприклад, вивчивши курс макіяжу – довіряю своїм рукам, тестую різні образи на собі та різні цікавинки б’юті індустрії.

Антиейдж ретуш, як приклад:

Якщо Ви бажаєте яскраву себе – запрошую на фотосесію. Я спеціалізуюсь на жіночих портретах. І ще одна моя перевага – професійна ретуш. По-перше, фото не гуляють інтернетом (якщо винаймається сторонній ретушер – така ймовірність є), по-друге, можна завжди щось змінити – за додаткові правки не беруться кошти.

Мій телефон 0503702224
На сайті працює чат – натисніть на кнопку внизу – і напишіть мені напряму.